Sreality.cz realitní software

nabízí jedinečné propojení s Sreality.cz, možnost jednoduchého sdílení inzerce s ostatními realitními kancelářemi a mnoho dalších!


mini 15 inzerátů/den 5 000 Kč za rok

A 50 inzerátů/den 12 000 Kč za rok

B 300 inzerátů/den 22 000 Kč za rok

C 1 000 inzerátů/den 40 000 Kč za rok


Kontaktujte nás na:
 

telefon +420 234 694 566

e-mail info@sreality.cz

Vyzkoušejte demo


Inzerujte odkudkoliv

Inzerujte odkudkoliv

 • Vše spravujte v internetovém prohlížeči (nemusíte nic instalovat)
 • Inzerujte jednoduše na více než 34 inzertních portálech
 • Automatický jednorázový přesun vašich aktuálních zakázek z registrace Sreality.cz
 • Své zakázky můžete sdílet s vybranými RK
 • S jakýmkoli problémem se obraťte na naši podporu
Intuitivní ovládání

Intuitivní ovládání

 • Lokality nemovitostí jsou inteligentně vyhledávány pomocí našeptávače, který denně aktualizujeme z databáze adresních míst registru adres MPSV
 • Informace z katastru nemovitostí a GPS souřadnice se generují automaticky
 • Fotografie se automaticky upravují do požadovaných rozměrů
 • Vodoznak k fotografiím se vkládá hromadně a inteligentně (pro každou pobočku může být jiný)
Přehledné statistiky

Přehledné statistiky

 • Jak se inzeráty zobrazovaly?
 • Bylo topování efektivní?
 • Vyplatily se náklady na inzerci?

Díky propojení s Sreality.cz na tyto otázky dostanete odpověď.

Využijte i další funkce:

 • plánování v kalendáři
 • správa dokumentů
 • správa klientů
 • export výpisů do Excelu
 • přednastavené sestavy pro tisk vývěsek a nabídkových karet a jiné
Data v bezpečí

Data v bezpečí

 • Vaše interní data jsou uložena odděleně (mimo realitní server) a pravidelně zálohována.
 • Přístup k datům má pouze účet vaší realitní kanceláře.
 • Na servery posíláte pouze data, která si sami určíte.

Reference

Sreality Realitní Software používáme čtyři měsíce a již za tuto krátkou dobu mohu ocenit úsporu času při zadávání zakázek na realitní weby. Software také díky snadnému nastavení umožňuje nastavení přístupu a různých pravomocí jednotlivým makléřům a následnou kontrolu jejich činnosti. Oceňuji také přístup tvůrců tohoto systému k našim požadavkům o přidání či změnu některých funkcí přímo na míru naší společnosti. Sám o sobě Vám software nemovitosti neprodá, nicméně ušetřením času, párováním zakázek, databázemi, atd. Vám umožní věnovat více času přímé obchodní činnosti.

Mgr. Martin Abrahámek (jednatel)
Reality Macocha s.r.o.

S realitním exportem Sreality a dodanými webovými stránkami jsem velmi spokojena, velice jednoduché ovládání, v případě jakéhokoliv problému perfektní a rychlé řešení a výborná komunikace se zákaznickou podporou produktu.

Michaela Žárová (majitel)
Zara Reality

S realitním softwarem jsem velice spokojena. Výborná je dostupnost Softwaru on line pro všechny makléře odkudkoliv. Dále možnost rychlého exportu více inzerátů hromadně bez nutnosti vstupu do editace inzerátu. Rozhraní pro zmenšování fotek a dobrá práce s fotografiemi. Možnost ukládání dokumentů a přístup na LV. Práce s exportem přes realitní software Sreality.cz je jednoduchá, rychlá a přehledná. Mohu všem realitním kancelářím doporučit.

Marie Žaludová (majitel)
Reality ADES

Jako jednatel firmy, která funguje na trhu bezmála 20 let, mohu realitní software Sreality.cz vřele doporučit. Velkou předností programu je přístupnost z jakéhokoliv počítače, na kterém je možnost připojení internetu, přehlednost programu, dále pak rychlost zadávání zakázek a následný import na webové stránky.

Martin Růžička (jednatel)
RAŠ s.r.o. realitní kancelář

S realitním softwarem Sreality.cz jsme velmi spokojeni. Ačkoliv jsme malá realitní kancelář, která se specializuje zejména na stavební pozemky a nízkoenergetické dřevostavby, naše potřeby se v zásadě neliší od jiných realitních společností. Potřebovali jsme k inzerci spolehlivý a přehledný systém, který jsme skutečně obdrželi. Oceňujeme zejména výbornou a velmi rychlou technickou podporu a její profesionalitu nejen při zajištění přenosu inzerátů do nového systému, ale také při běžné každodenní komunikaci. Před realitním softwarem Sreality.cz jsme vyzkoušeli i jiná exportní řešení. Říci, že byla nespolehlivá, uživatelsky nepřívětivá a nevyhovovala nám, je jen velmi mírný výraz.

Bc. Eva Rothová (vedoucí marketingu)
KODEX REALITY, s.r.o.

Jako menší regionální realitní kancelář s více než desetiletou úspěšnou historií působící nejčastěji v rámci VČ kraje jsme poptávali nový realitní sw splňující naše běžné potřeby, ale který by zejména bez problému komunikoval s velkými inzertními portály. Po poměrně pečlivém výběru jsme zvolili sw Sreality.cz (SRS). Již po krátkodobém používání se zcela jasně potvrdila správnost naší volby. Patrné je to už při rychlém a intuitivním zadávání nových zakázek do inzerce. Největší přínos SRS však vidím jako jednatel společnosti v kvalitní, jednoduché kontrole jednotlivých uveřejněných zakázek v kombinaci s vyhodnocením práce makléřů a jejich finanční úspěšností. Pořízením SRS naše kancelář získala poměrně kvalitní nástroj pro prezentaci nemovitostí i pro další běžnou agendu a evidenci všech údajů, se kterými musí každá realitní kancelář pracovat. Investici tímto směrem bereme jako výhodnou a doufáme, že poskytovatelé SRS nadále budou držet nastolený vysoký standard.

Jiří Novotný (jednatel)
REALITY EU, s.r.o.

Jsem velice spokojený. Na realitním softwaru Sreality.cz oceňuji rozhraní a funkčnost. Toto řešení vnímám pozitivně ve vztahu k práci a času. Využíváme všechny funkce tohoto řešení, se kterými jsme spokojeni.

Janoud Luboš (jednatel)
Mnichovická realitní kancelář

Realitní software Sreality.cz nám výrazně šetří čas. Za každý server, na který pomocí realitního software exportujeme, spoříme 15-20 min času, přičemž momentálně máme nadefinováno 5 exportních míst a díky této úspoře zvažujeme zakoupení dalších inzertních portálů. V této souvislosti oceňujeme především hromadné nahrání fotografií. Nejvíce kvitujeme grafické zobrazení statistik, které předkládáme klientům jako podklad při jednáních ohledně návštěvnosti a relevantnosti nastavení prodejní ceny. Využíváme ho jako objektivní obraz reakce trhu na zadanou inzerci, na jeho podkladě můžeme ideálně analyzovat situaci a volit další postup řešení. Jde o užitečný SW, který nám pomáhá zpříjemnit naší práci, po vychytání některých drobných much bude nedocenitelným pomocníkem.

Ing. Miroslava Lajbnerová (jednatel)
Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o.

Software mi pomáhá díky tomu, že mám vše na jednom místě a tak mám přehled o našich nabídkách. Software mi spoří čas tak, že vše napíši jen jednou a nevracím se k tomu. Díky tomu se mohu o mnoho více věnovat činnosti, která mě posouvá dopředu.

Vladislav Kosina (majitel)
Vladislav Kosina

Exportní realitní program nám skutečně šetří dost času, proto jej využíváme. Je poměrně jednoduchý, práce v něm tedy není náročná. Pro nás je nejdůležitější funkce, kterou jsem již zmínila - úspora času. Též využíváme možnost tisknutí sestav a přehledů konkrétních nabídek a funkce vyhledání podobné nabídky na webu Sreality.

Jana Mokošová (asistentka)
Liberal Reality s.r.o.

Užívání realitního softwaru nám spoří spoustu času díky jednoduchému, přehlednému a nápaditému systému zadávání či archivování inzerátů, a hlavně tyto pochody se dějí na několika inzertních serverech najednou. Není tedy potřeba přihlašovat se na jednotlivé servery zvlášť a dělat ty samé úkony znovu a znovu. Vzhledem k tomu, že nejsme realitní kancelář, jen pronajímáme vlastní nemovitosti jako vedlejší činnost, řešíme nejvíce aktualizace stávajících inzerátů a samozřejmě jejich statistiku. Jsme naprosto spokojeni.

Markéta Dušová (jednatel)
Yugo Alloys s.r.o.

Jako jednatel firmy, která funguje na trhu bezmála 20 let, mohu realitní software Sreality.cz vřele doporučit. Velkou předností programu je přístupnost z jakéhokoliv počítače, na kterém je možnost připojení internetu, přehlednost programu, dále pak rychlost zadávání zakázek a následný import na webové stránky.

Martin Růžička (jednatel)
RAŠ s.r.o. realitní kancelář